۱۰ مقصد خانوادگی برای سفر به کشور تایلند

تایلند با داشتن سواحل زیبا، طبیعت خیره کننده و فعالیت های دوست داشتنی برای کودکان، یک مقصد عالی برای سفر های خانوادگی است. سفر با بچه ها دشوار است و نیازمند برنامه ریزی زیادی است تا تعادل برقرار شده و دیگر همسفران هم خوشحال باشند. تایلند تمام مواد لازم را برای یک سفر خانوادگی ایده آل دارد: سواحل شگفت انگیز، طبیعت و حیات وحش فوق العاده، جاذبه های هیجان انگیز، مردم محلی مهربان و حمل و نقل آسان.

پوکت، بزرگ ترین جزیره تایلند برای خانواده ها:

پوکت به عنوان بزرگترین جزیره تایلند، چیزهای زیادی برای تمامی خانواده ها دارد. سواحل زیبایی که  کوچولوها می توانند در دریایش حسابی آب بازی کنند و با ماسه های نرمش سرگرم شوند. خنک شدن در ساحل و آب بازی و شادی در پارک آبی Splash Jungle هم طرفداران زیادی دارد.

کرابی، بهترین مقصد برای خانواده های عاشق طبیعت:

کرابی با داشتن سواحل زیبا و جزایر خیره ‌کننده، گزینه خوبی برای خانواده هایی است که عاشق تعطیلات ساحلی هستند. می توانید سوار بر قایق به سمت جزایر کوه لانتا و کوه فی فی بروید یا در سواحل شنی Railay و Ao Nang Beaches  گشتی بزنید. آکواریوم Ao Nam Mao Outdoor Aquarium هم مکانی فوق العاده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دنیای زیر آب است.

پراچواپ خیری خان، شهر مناسب برای سفر خانوادگی به تایلند:

پراچواپ خیری خان (Prachuap Khiri Khan) بین تایلند جنوبی و بانکوک قرار گرفته و  مشهورترین شهر ساحلی هوآهین است. مکان های اقامتی و پذیرایی زیادی در شهر وجود دارد و این جا موقعیتی عالی برای گشت و گذار در حیات وحش فراهم شده است. پیر و جوان همگی در پارک های آبی Vana Nava Hua Hin Water Jungle و Black Mountain روز شادی را خواهند داشت.

کانتچانابوری، مقصد تاریخی خانواده ها:

کانتچانابوری یک گوهر جذاب در کنار رودخانه غرب تایلند، که دارای طبیعت دیدنی و تاریخی پر فراز و نشیب است و ارزش دیدن را دارد. اگرچه ممکن است بازدیدکنندگان جوان علاقه زیادی به یادگیری درباره پیشینه سرزمین ها نداشته باشند، اما یک مسافرت با قطار در امتداد راه آهن زیبای مرگ، برای پیر و جوان به یک اندازه هیجان انگیز است. عکس های فوری جلوی پل روی رودخانه رود کوائی بین گردشگران طرفدار زیادی دارد.